obchodní podmínky

Objednání kompostéru můžete provést přímo pomocí e-shopu nebo nám napište e-mail.

Termín dodání

objednané zboží si můžete vyzvednout přímo u nás nebo vám jej dodáme s pomocí přepravní firmy.Poštovné a balné činí 189 Kč/ks + každý další kompostér je za 110 Kč. Dodání na dobírku 50 Kč.Dodací lhůta je většinou do 1 týdne od objednání. Ujištění :Veškerá osobní data která uvedete na objednávce slouží pro správné doručení zboží.

Ceny

uvedené ceny jsou již s DPH. Velkoobchodním firmám poskytujeme množstevní slevy - kontaktujte nás.

Záruka a servis

záruční doba je 24 měsíců a vztahuje se na výrobní  vady kompostérů , na všechny kompostéry dodáváme náhradní díly.

EET - informační oznámení

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line , v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

GDPR - informační oznámení

dne 25. května 2018 nabylo účinnosti nařízení Evropské unie 2016/679 (GDPR) upravující podmínky zpracování osobních údajů, proto vás chceme informovat, že veškeré vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány ze zákonného důvodu za účelem obchodní spolupráce nebo na základě vašeho informovaného souhlasu. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět zasláním sdělení na adresu společnosti. 

Osobní údaje jsou zpracovávány po dobu trvání obchodní spolupráce nebo po dobu, po kterou zpracování požaduje zákon.

Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo

  • vzít souhlas kdykoliv zpět
  • požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme
  • požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů
  • vyžádat si přístup k těmto údajům a nechat je aktualizovat
  • požadovat výmaz osobních údajů
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů
  • shromažďujeme běžné osobní údaje pro zpracování vašeho nákupu,doručení zboží.Jedná se o data zpracovávaná pro účely plnění smlouvy (objednávky) a nejsou používány pro marketingové účely , tj. k zasílání informací o produktechj naší firmy.